Зірки на карантині: Горбунов опановує нове хобі, а Осадча готується до знімань "Світського життя"

Активне соціальне життя, вечірки, червоні хідники і телевізійні знімання поки в минулому і, можливо,  в майбутньому, а поки що в українських зірок – карантин і віддалена робота. ТСН навідалась у гості до ведучих “Голосу країни” онлайн.

Зіркове подружжя каже, що завдяки маленькому сину не відчули надлишку вільного часу.

“Всі, хто мають маленьких дітей, знають, що вільного часу багато не буває. Іван забирає більшу частину вільного часу, і це круто, і ми намагаємося більше часу приділити дитині, але й не забуваємо про себе”, – поділився Горбунов.

“Ми готуємося до нового сезону знімань, готуємося до нового сезону “Світського життя” після карантину, тому вчимося працювати і проводити наради онлайн. Але більше часу маємо на спорт, на самовдосконалення, перегляд фільмів та серіалів, які ще не дивилися. Ми готуємо разом”, – додала Катерина.

Для Юрія готування стало новим досвідом. А ще ведучий розповів, як долучився до боротьби з коронавірусом.

“На кухню тепер заходжу не тільки для того, щоб поїсти. Відкрив для себе таку кулінарну справу. І це виявилося дуже цікаво. Щодня намагаємося займатись йогою. І телефонуємо хлопцям, в нас є наші підопічні у Івано-Франківській області, які займаються хворими на коронавірус, ми постійно на зв’язку, і коли щось потрібно, ми завжди допомагаємо”, – поділився ведучий.

Нагадаємо, фінал шоу “Голос країни”, який відбудеться 26 квітня о 21:00 на телеканалі “1+1”, відбудеться в особливому форматі. Ведучі та конкурсанти не перетнуться один з одним, тренери вмикатимуться зі своїх домівок, а іноземні учасники – зі своїх помешкань. Крім того, на телеканалі “1+1” ухвалили рішення зробити суперфінал ювілейного сезону благодійним – всі отримані кошти від голосування і продажу реклами під час випуску підуть на підтримку українських медиків, які рятують життя хворих на COVID-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *