"Вона моя сім'я": Бред Пітт власноруч зробив ремонт мрії своїй візажистці

Голлівудський актор Бред Пітт долучився до будівництва гостьового будинку своій візажистці.

Днями вже повідомлялося, що зірка взяв участь у проєкті Celebrity IOU, в рамках якого зіркам пропонується вигадати свого роду жест подяки людям, які зробили великий внесок у їхнє життя.

Так, саме своїй візажистці Джин Блек, яка гримувала його сідниці під час знімань стрічки “Легенди осені”, Пітт вирішив зробити неочікуваний подарунок.

“Вона моя сім’я. Ми як брат і сестра. Я її дуже ціную”, – пояснив актор, чому саме кандидатуру Джин обрав для своєрідної подяки.

Разом з ведучими шоу актор зробив ремонт гаража Джин в Санта-Моніці, перетворивши його в шикарний гостьовий будиночок для гостей.

Однак він не тільки розробив ексклюзивний дизайн, а й з кувалдою в руках зносив стіни. Власницю оселі неабияк приголомшив сюрприз від Пітта.”Мені добре відомо, що Бред дуже великодушний. Не знаю, як йому віддячити. Я люблю тебе, Бред!”, – заявила Джин, коли побачила, що Пітт для неї зробив.

Після такого зізнання Бред не стримав сліз і міцно обійняв жінку.

Нагадаємо, не так давно Бред Пітт дійшов згоди зі своєї колишньою дружиною Анджеліною Джолі щодо навчання іхніх спільних дітей. Вони вирішили, що п’ятеро із шести нащадків ходитимуть до звичайної школи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *