Володимир Остапчук зізнався, що після розлучення пішов до психолога

Український ведучий Володимир Остапчук розповів, як складається його життя після розлучення з матір'ю його двох дітей Оленою Войченко.

За словами шоумена, йому розрив також дався нелегко, тож, аби зібратися до купи, він почав відвідувати психолога.

“Якщо бути відвертим, то після розлучення, в лютому, почав ходити до психолога. У мене зараз такий етап – я як пазл, який потрібно заново скласти. Я не бачу сенсу відповідати на гнівні коментарі в соцмережах. Себе дратувати? Навіщо? Я собі нормально, щасливо живу. Я знаю правду. У чужій сім'ї сторонній ніколи не дасть ладу. Люди щасливі, задоволені своїм життям, не пишуть хейт в соцмережах. А ті, хто так робить, просто чіпляють ярлики, намагаючись позбутися від своїх страхів і комплексів. Вони з усіх сил намагаються зробити “цапом-відбувайлом” когось, але тільки не себе”, – заявив шоумен, пише “Люкс Фм”.

Також Володимир повідомив, що вимушений орендувати квартиру у Києві, оскільки два помешкання лишив ексдружині та дітям. Ведучий зізнався, що аби почуватися комфортно, йому потрібно чотири тисячі доларів на місяць.

Торкнувся Остапчук і теми особистого життя, зауваживши, що поки не готовий оприлюднювати про це інформацію.

“Стосовно мого особистого життя… Як тільки вирішу, що дійсно готовий розповісти про нього, то одразу це зроблю. Знаєте, уже навіть соромно, що мого особистого життя так багато в ЗМІ”, – сказав ведучий.

А тим часом у пресі активно обговорюють, що Володимир Остапчук зустрічається з 33-річною юристкою на ім'я Христина. Дівчина навіть постить у Instagram фото з квартири Остапчука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *