Володимир Остапчук з надувною жінкою у себе вдома записав пародію на хіт Little Big

Український ведучий та шоумен Володимир Остапчук представив нову пародію “Скучно” на хіт UNO гурту Little Big, у якій показав реалії самоізоляції вдома на карантині: зайві 15 кілограм, нескінченні онлайн-зустрічі і трансляції в Instagram.

Володимир не тільки порадував глядачів новим роликом, а й закликав підтримати донатами медиків, які борються за здоров'я людей, що заразилися коронавірусом.

Локацією для знімань танцювально-іронічного кліпу виступила квартира Остапчука, де він залишився абсолютно один, якщо не враховувати секс-ляльку, яка разом з артистом стала головною героїнею пародії. Вони разом грають у приставку, #подбухивают і повторюють рухи ногами, як у вірусному флешмобі Little Big.

Не обійшлося у відео і без обов'язкових атрибутів карантинобуднів: кількох десятків захисних масок, рулонів дефіцитного туалетного паперу, кілограмів їжі і піжамного дрес-коду. Варто зазначити, що автором лірики виступив сам Остапчук.

“Синку, це був складний час. Ми божеволіли,, як могли” – саме це ми будемо говорити дітям, згадуючи карантинну весну 2020 року, – коментує свій новий кліп Володимир. – А поки давайте разом веселитися в цей непростий час під найгарячіший хіт від Little Big. І, якщо хтось у пародії впізнає себе, я не винен – ​​самі такі”.

У гумористичному відео “Скучно” Володимир не забув нагадати глядачам про основне правило карантину – залишатися вдома, і додав:

“Пам'ятайте, зараз дуже важливо допомогти медикам, які реально рятують життя. Тому переходимо за посиланням, яке розташоване в описі до цього відео”.

Сам Володимир уже приєднався до благодійної ініціативи зі збору коштів на апарати ШВЛ і підтримав проєкт #даруйповітря.

Нагадаємо, днями оголений Володимир Остапчук у ковдрі приєднався до популярного челенджу. Шоумен взяв участь у #quarantinepillowchallenge.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *