Володимир Остапчук відвертим відео з коханкою викликав обурення юзерів

Ведучий Володимир Остапчук у Instagram продемонстрував нову частину тіла своєї обраниці.

Якщо до цього шоумен показував лише руки нової коханої, то тепер вже вирішив похизуватися ногами гьорлфренд. У фотоблогу Володимир запостив ролик, у якому лежить на підлозі і співає. Позаду ведучого у такт музиці, верхи на ньому, підтанцьовує його ймовірна дівчина, 33-річна нотаріус на ім’я Христина.Це відео викликало неабияке обурення у підписників Остапчука. “Якщо чесно, пропала вся повага до вас. Залишити сім’ю, прекрасну дружину і дітей, потім виставляти ще отаке”, “Раніше з великою повагою ставилася до тебе, Вово! Прекрасний чоловік, батько! А зараз? Якби твій батько виставив в свій час таке”, “Напевно, поки не варто викладати ноги незрозумілої панянки. Поки у колишньої дружини біль не мине”, “Був нормальним мужиком і хорошим татом . На жаль”, – пишуть юзери.

Певне, Остапчук не очікував такої реакції підписників, тож у наступному дописі свого фотоблогу повідомив фанам, що він тепер офіційно розлучений чоловік і що хоче, те і робить.

Також ведучий додав, що вони з ексдружиною Оленою Войченко остаточно оформили розлучення 6 березня 2020 року.

“З колишньою дружиною ми розійшлися і живемо окремо від кінця серпня 2019 року. Це 8 місяців тому. Це було абсолютно усвідомлене і обдумане рішення. Шлюборозлучний процес тривав досить довго, тому що так передбачено законодавством коли є діти. Рішення суду про розлучення було прийнято 6 березня 2020 і обидві сторони були з ним згодні, не подаючи апеляцій. Дітей шалено люблю, забезпечую (є всі офіційні підтвердження), ніколи не кину і займаюся їхнім вихованням, завжди буду для них батьком і опорою. Не розголошував цю інформацію, тому що вважаю, що особисте життя повинне залишатися особистим. Але після сьогоднішнього відео і ваших запитань зрозумів, що тут потрібно поставити остаточну крапку. І не давати більше можливості спекулювати на цій темі. Я розлучений. Так в житті буває і не тільки у мене. Давно не перебуваю в минулих стосунках, і чесно кажучи, за 8 місяців страшно втомився від цієї теми”, – повідомив Остапчук шанувальникам.

Тим часом, Володимир не квапиться оголошувати ім’я нової обраниці, та у ЗМІ подейкують, що це 33-річна нотаріус на ім’я Христина. Познайомився Володимир з Христиною на весіллі в Італії влітку, де Остапчук був ведучим, а дівчина – подружкою нареченої. Про те, що між ними є роман свідчать й світлини, зроблені вдома у Остапчука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *