Відомий російський співак заразився коронавірусом

Відомий російський співак, колишній учасник гурту “Челсі” Роман Архіпов заразився коронавірусом.

Так, артист розповів, що він та члени його родини пройшли тест на COVID-19, який у нього виявився позитивним. Примітно, що окрім легкого кашлю, інших симптомів у нього не було.

“Я досить суворо дотримувався карантину, спілкувався тільки з людьми, які пройшли тест, і тих можна було перерахувати на пальцях однієї руки. Трохи кашляв, ні температури, жодних інших симптомів не було, думав, просто застудився, ані нежиті – нічого. Потім всією сім'єю здавали тести: кров і мазок. Кров нічого не показала, а мазок виявився позитивним. Я був на дачі, коли прийшла смска, відразу зібрав речі і поїхав”, – розповів артист виданню Рeopletalk.

Також артист повідомив, що не знає де міг підхопити інфекцію. зі словами зірки, він додатково зробив КТ, яке виявило в його легенях деякі зміни, тому наразі перебуває наодинці в самоізоляції вдома.

Нагадаємо, список російських зірок, які перехворіли на COVID-19, стрімко зростає. Так, відомо, що на коронавірус перехворів Лев Лещенко.

Також про інфікування COVID-19 повідомила російська акторка Тетяна Васильєва та зірка стрічки “Не народись вродливою” Петро Красілов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *