Відома компанія призупинила співпрацю з Регіною Тодоренко

Відома ведуча Регіна Тодоренко продовжує перебувати в опалі через своє невдале висловлювання щодо домашнього насильства.

Зауважимо, днями Регіна Тодоренко опинилася в центрі скандалу після того, як разом зі своїм чоловіком Владом Топаловим дали онлайн-інтерв’ю Лаурі Джугелії. Там, під час розмови зірки торкнулися теми домашнього насильства. Зі свого боку, Тодоренко сказала: “А що ти зробила для того, щоб він тебе не бив? А що ти зробила для того, що він тебе вдарив?”. Фанатів неабияк обурила заява Регіни.

Після цього ведучу позбавили звання “Жінка року”, а наразі повідомляється, що директор з комунікацій російського філіалу PepsiCo офіційно оголосив про припинення співпраці з Регіною Тодоренко.  Відомо, що вона була обличчям рекламної кампанії соків J7.

“Ми були дуже засмучені ситуацією, що склалася, ми були навіть шоковані цими словами, тому що такі твердження не відповідають цінностям компанії і цінностям її брендів. Ми виступаємо категорично проти насильства в будь-яких формах. Було ухвалене рішення про призупинення даної медіакомпанії. Ми проти насильства в будь-якій формі, і компанія прийме якісь рішення. Вони будуть озвучені пізніше. Розрив контракту – це юридична процедура, яка займає якийсь час, тому зараз передчасно говорити. Але, природно, ми повернемося до цього”, – зауважив Олександр Костіков.

Нагадаємо, чоловік Регіни Тодоренко Влад Топалов висловив свою думку щодо скандалу навколо його коханої. Він опублікував емоційний пост, у якому заявив, що завжди буде на боці своєї родини, навіть якщо вона буде не права. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *