Відома фінальна сума, яку зібрали під час марафону "Ти не один"

На телеканалі “1+1” протягом тижня тривав благодійний марафон “Ти не один”.

Наразі відома фінальна сума зібраних коштів – станом на сьогодні вдалося зібрати 2 011 210 гривень.

Серед яких, загальна сума внеску від телеканалу “1+1” і партнерів складає 1 246 143 гривень; кошти, зібрані від SMS-повідомлень абонентів Київстар, Vodafone та Lifecell – 622 360 грн; платформа Українська біржа благодійності – 142 707 грн.

Також в рамках марафону протягом тижня у соціальних мережах телеканалу “1+1” тривала спільна з ведучими та зірковими учасниками марафону ініціатива #лікарютинеодин. До ініціативи долучилися десятки медичних працівників та зірок, аби познайомити глядачів та підписників офіційних сторінок телеканалу з лікарями, які щодня рятують життя хворим на COVID-19.

Підтримати лікарів мали змогу усі охочі, надіславши SMS-повідомлення або зробивши благодійний внесок на будь-яку суму онлайн 24/7 на сайті Української Біржі Благодійності.  Відомо, що українці надіслали 31 118 SMS. За виручені кошти Українська Біржа Благодійності спільно з громадською платформою РазомUA та за рекомендаціями МОЗ організують придбання спецодягу, обладнання та засобів захисту для лікарів.

Вже розпочато процес закупівлі засобів індивідуального захисту для українських лікарів – придбали 3 400 захисних  костюмів, кожний з яких має відповідний сертифікат європейського зразку. Також відомий перелік міст та медичних закладів, які найбільше потребують допомоги – це медичні заклади  Кременчука, Івано-Франківська, Рівного, Сарнів, Харкова, Хмельницького, Києва, Миколаєва, Боярки, Кропивницького, Ужгорода, Прилук, Львова, Черкас, Тернополя та волинські лікарні. Наразі медичні заклади цих міст потребують допомоги – саме туди їдуть костюми.

На решту виручених коштів будуть придбані респіратори, захисні рукавички та інші засоби індивідуального захисту для медичних працівників. Незабаром організатори відзвітують про розподіл усіх виручених коштів на локації, яким буде надана допомога.

Нагадаємо, благодійний марафон “Ти не один” стартував на каналі “1+1” за сприяння Анни Буткевич. Він почався із онлайн-концерту за участю зірок українського шоу-бізнесу, які долучилися до ініціативи та співали зі своїх домівок для глядачів. Протягом тижня, з 3 по 8 травня включно, усі небайдужі мали змогу долучитися до благодійності, надіславши SMS-повідомлення зі словами підтримки для лікарів. Вартість повідомлення ставала доброчинним внеском у марафон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *