Вдова Шона Коннері розповіла про хворобу, з якою актор боровся перед смертю

Вдова легендарного американського актора Шона Коннері, який пішов з життя 31 жовтня, Мішелін Рокбрюн розповіла про його останні дні.

Жінка, яка прожила у шлюбі з Коннері 45 років, поділилася, що її чоловік страждав від хвороби Альцгеймера. Під час розмови з журналістами видання The Daily Mail, Рокбрюн зізналася, що для артиста це було не життя.

Разом з тим вона поділилася, що Шон Коннері був прекрасним чоловіком, з яким вона прожила чудове життя. Коханого Рокбрюн назвала “ідеалом”:

Нагадаємо, що у суботу, 31 жовтня, помер легенда британського кінематографа, сер Шон Коннері, який здобув всесвітню популярність за роль секретного агента 007 Джеймса Бонда. Актор помер на 91 році життя.

Шон Коннері знявся в більш ніж 70 фільмах. Найбільшу славу йому принесла роль британського шпигуна Джеймса Бонда, Коннері став першим і надалі класичним втіленням цього образу. Загалом актор знявся в семи фільмах про “агента 007”. Згідно з думкою численних фахівців, саме він є найкращим Джеймсом Бондом.

До численних нагород легендарного актора входить премія “Оскар”, яку він отримав за другорядну чоловічу роль у фільмі “Недоторкані”, а також дві нагороди “Бафта” та три “Золоті глобуси”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *