Ув’язненому на 23 роки Гарві Вайнштейну висунули нове звинувачення

Скандальному продюсеру Гарві Вайнштейну, який вже відбуває 23-річний термін за зґвалтування та сексуальні домагання, висунули нове звинувачення.

Так, 10 квітня прокуратура Лос-Анджелеса звинуватила Вайнштейна в нападі на жінку, який відбувся в Беверлі-Гіллз 11 травня 2010 року. За словами жертви, Гарві утримував її у номері готелю та намагався схилити до сексу. Про це пише Variety.

Постраждалу допитали ще у жовтні 2019 року.

“Минулого місяця вона надала слідчим інформацію, яка підтверджує, що напад стався в межах десятирічного терміну позовної давності”, – заявили в прокуратурі.

Також у повідомленні йдеться, що нове звинувачення передбачає потенційне покарання у чотири роки тюремного ув'язнення.

Нагадаємо, восени минулого року газета The New York Times опублікувала розслідування, в якому йдеться, що Вайнштейн більше 20 років запрошував акторок в номери готелів під приводом обговорити їхню участь в масштабних проектах, а потім примушував до сексу і в разі відмови погрожував кар'єрі.

Серед жертв скандального продюсера свого часу були знамениті акторки, такі як Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу, Роуз Макгавен, Сальма Гайєк та багато інших.  В цілому більше 80 жінок звинуватили Вайнштейна в домаганнях.

У травні 2018 року Вайнштейн добровільно здався поліції Нью-Йорка у зв'язку з обвинуваченням у зґвалтуваннях про двох жінок. Гарві був доправлений до суду, де вислухав офіційні звинувачення, сплатив заставу в розмірі 1 млн доларів і вийшов на вулицю з браслетом електронного стеження на нозі.

Згодом з 30-ма передбачуваними жертвами домагань Гарві зміг домовитися про врегулювання конфлікту, заплативши по 25 мільйонів доларів за зняття звинувачень.

Зрештою, попри численні звинувачення жінок, суд Нью-Йорка визнав кінопродюсера Гарві Вайнштейна винним у двох із п’яти пунктів обвинувачення – у злочинних статевих актах першого ступеня та в зґвалтуванні третього ступеня. 

І в березні цього року його засудили до 23 років ув'язнення за сексуальне насильство.

Наразі скандальний продюсер відбуває покарання у найбільшій у світі виправній колонії, яка розташована на острові Райкерс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *