У Києві скасували музичний фестиваль Atlas Weekend

Щойно організатори музичного фестивалю Atlas Weekend, який мав відбутися у Києві 7 – 12 липня 2020 року, повідомили про скасування події.

Так, на офіційній сторінці заходу в соцмережах з’явилося повідомлення, у якому сказано, що музичний фестиваль все ж таки відбудеться, щоправда, його доведеться почекати до наступного року.

“Фестиваль Atlas Weekend переноситься на 2021 рік. Через непідвладні нам обставини, Atlas Weekend переноситься на наступний рік. У зв’язку з пандемією COVID-19 ми не можемо наражати на небезпеку наших гостей, команду і артистів фестивалю, проводячи його цього літа. Нові дати Atlas Weekend: 6-11 липня 2021 року. Квитки, куплені на фестиваль цього року, діють на AW 2021. Зараз ми ведемо переговори з усіма артистами, щоб повністю зберегти вже заявлений лайнап. Також на вас чекають анонси ще багатьох нових артистів, які приєднаються до фестивалю наступного року”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що через коронавірус раніше скасували міжнародне музичне змагання “Євробачення-2020”, окрім того через пандемію багато українських зірок були змушені перенести свої концерти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *