"У Кості вже не стоїть": Сєдокова прокоментувала, чому "ВІА Гра" перестала випускати хіти

Співачка Анна Сєдокова пригадала своє минуле у гурті “ВІА Гра”.

Під час бесіди з Олею Поляковою у шоу Супербілявки в Instagram Сєдокова зізналася, що ні з ким з дівчат ніколи не билася, та майже не сварилася.

“У нас так було. Був такий період, коли ми оголосили одна одній війну, у нас вона й досі триває. Ми типу мило спілкуємося, коли треба, але, по суті, мені здається, що ми сильно одне одного не любимо. Ми поважаємо одна одну за якісь дії і все”, – прокоментувала артистка.

Натомість, стверджує Анна, нездорову атмосферу у “ВІА Грі” створював її продюсер, композитор Костянтин Меладзе.

“Це скоріше жіноча конкуренція. Костя Меладзе, він завжди дуже сильно маніпулював нами не як артистками, а як жінками. Там була сильна психологічна маніпуляція. Типу, скоріш за все на рівні хто стане сьогодні моєю музою. Сьогодні ти станеш моєю музою. Створювалася така конкуренція, що ти завжди маєш доводити, що ти краще”, – поділилася Сєдокова.Артистка додала, що після неї у “ВІА Грі” були нормальні дівчата. Їй дуже подобається Еріка Герцег та Міша Романова, яка покинула гурт через вагітність. Та зараз, каже Анна, вона не знайома з новими учасницями. Своєю чергою Оля Полякова сказала, що “ВІА Гра” вже не та.

“Мені здається, що у Кості більше не стоїть на все це діло, а щойно починає привставати, йому одразу, його там раз, зажимають і говорять: “Секундочку, куди ви дивитеся направо-наліво”. Думаю, що Костя, судячи з його постійно блаженного виразу обличчя”, – почала говорити Анна, на що Полякова сказала: “Все ж хтось виявився більш маніпулятивним за Костянтина”, натякаючи на Віру Брежнєву.

Сєдокова підтвердила: “Так, так. Це правда”.

Нагадаємо, що Анна Сєдокова була у складі гурту “ВІА Гра” від 2002 до 2004 року і саме вона стала першою учасницею, з якою гурт з дуету перетворився на тріо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *