У Анастасії Заворотнюк відреагували на чутки про те, що у неї гліобластома

Рідні акторки Анастасії Заворотнюк відреагували на документ з діагнозом артистки, який з’явився у Мережі.

Зауважимо, у ньому йдеться, що у зірки гліобластома. Як відомо, родина зірки серіалу “Моя прекрасна няня” спілкується з її фанами через сторінку в Instagram. Так, близькі Анастасії зауважили, що як і раніше “не дають жодних коментарів і дякують всім, хто ставиться до цього з розумінням”.

Однак вони не змогли не відреагувати на чутки, що наразі Заворотнюк проходить курс лікування препаратом нового формату кейтруда (Keytruda), який є протипухлинним засобом.

“Вважаємо своїм обов’язком звернути вашу увагу на таку інформацію. Нам стали надходити запитання стосовно  препарату Кейтруда (який, як пишуть, приймає Анастасія) і його ефективності. Ми хочемо заявити, що не знайомі з цим препаратом і не можемо ані підтвердити, ані спростувати будь-які відомості про нього. Будь ласка, будьте обережні! Перевіряйте, за можливості, будь-яку інформацію, яка може вплинути на ваше здоров’я”, – йдеться у повідомленні рідних Заворотнюк.
Нагадаємо, у середині вересня ЗМІ з’явилася інформація про те, що Анастасія Заворотнюк потрапила до реанімації у вкрай важкому стані, у неї діагностували злоякісну пухлину головного мозку четвертої стадії. Після цього, новини про стан зірки з’являлися майже не щодня. Так, повідомлялося, що акторка перебувала в комі та, що її частково паралізувало. Згодом стало відомо, що лікарі припинили інтенсивне лікування Заворотнюк через погіршення її стану, буцімто у неї почали відмовляти органи й розвинулася пневмонія.

Маму і чоловіка Заворотнюк часто бачили в клініці, тому щоб уникнути пильної уваги через деякий час Анастасію перевезли в іншу лікарню.

Родичі деякий час не коментаували її стан, тільки через місяць у спеціально створеному акаунті підтвердили, що зірка дійсно проходила курс лікування. При цьому спростували те, що вона перебувала в комі і була підключена до апарату штучної вентиляції легенів. 

За останніми даними ЗМІ самопочуття російської акторки Анастасії Заворотнюк начебто поліпшується і її навіть виписали із лікарні. Однак вже в березні стало відомо, що зірка серіалу “Моя прекрасна няня” знову у лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *