У Анастасії Заворотнюк офіційно підтвердили рак

У російської акторки театру та кіно Анастасії Заворотнюк підтвердився страшний діагноз.

Лікарі офіційно заявили про те, що у артистки дійсно остання стадія раку. Про це медики розповіли на нараді з генетичних технологій, на якій був присутній президент Росії Володимир Путін.

Вони поділилися, як протікає лікування зірки серіалу “Моя прекрасна няня”, пише kp.ru.

Зокрема, директор Інституту молекулярної біології імені Енгельгардта Олександр Макаров наголосив, що родичі Заворотнюк передали їм клітини пухлини. У результаті дослідження, були підібрані віруси, які мають зруйнувати клітини.

Разом з тим Макаров зауважив, що ситуація у акторки не настільки критична, щоб було варто використовувати їхню технологію.

“Технології, розроблені Інститутом молекулярної біології РАН для боротьби з термінальною стадією раку, можуть бути використані в лікуванні Заворотнюк”, – сказав Макаров.

Нагадаємо, у середині вересня ЗМІ з'явилася інформація про те, що Анастасія Заворотнюк потрапила до реанімації у вкрай важкому стані, у неї діагностували злоякісну пухлину головного мозку четвертої стадії. Після цього, новини про стан зірки з'являлися майже не щодня.

Повідомлялося, що акторка перебувала в комі та, що її частково паралізувало. Згодом стало відомо, що лікарі припинили інтенсивне лікування Заворотнюк через погіршення її стану, буцімто у неї почали відмовляти органи й розвинулася пневмонія.

Маму і чоловіка Заворотнюк часто бачили в клініці, тому щоб уникнути пильної уваги через деякий час Анастасію перевезли в іншу лікарню.

Родичі деякий час не коментували її стан, тільки через місяць у спеціально створеному акаунті підтвердили, що зірка дійсно проходила курс лікування. При цьому спростували те, що вона перебувала в комі і була підключена до апарату штучної вентиляції легенів. 

За останніми даними ЗМІ самопочуття російської акторки Анастасії Заворотнюк начебто поліпшується і її навіть виписали із лікарні. 

Однак вже в березні стало відомо, що зірка серіалу “Моя прекрасна няня” знову у лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *