"Це жах": Голлі Беррі поскаржилася на домашнє навчання дітей

Голлівудська акторка Голлі Беррі зізналася, що їй важко вчити своїх двох дітей на карантині.

Днями зірка дала відеоінтерв'ю виданню Entertainment Tonight, в якому про складнощі домашнього навчання дітей під час ізоляції.

“Це жах для мене. Просто жах. Діти не вчаться вдома, це головна проблема”, – заявила 53-річна зірка.

Також Беррі зі свого боку знайшла пояснення, чому вдома дітей неможливо змусити вчитися.

“Я зрозуміла, коли 6-річна дитина бачить, як вчаться інші шестирічки поруч з ним, тоді він починає щось робити теж. Він без проблем сідає і їсть, коли поруч з ним їдять ще 25 дітей. Він сидить за партою, коли навколо купа однокласників теж сидять за партами. Але вдома немає тих 25 однокласників. І дитина розуміє, що він начебто за навчанням, але при цьому дома. І змусити їх всидіти – це справжнє випробування”, – поскаржилася Голлі.

Однак окрім дистанційного навчання, за словами акторки, вона безумовно дуже рада, що може багато часу проводити з 12-річною Налою та 6-річним Масео.

“У нас багато спільних занять, багато спілкування, що в звичайний час – досить рідкісне явище. Ми використовуємо цей час, щоб зблизитися”, – зауважила акторка.

Нагадаємо, нещодавно Голлі Беррі розповіла, як Пірс Броснан врятував їй життя, коли вона вдавилася фініком на зніманнях “Джеймса Бонда”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *