Струнка Цибульська та бородань Дзідзьо знялися у пристрасній фотосесії

Співачка Оля Цибульська та лідер гурту DZIDIZO Михайло Хома (Дзідзьо) не припиняють інтригувати прихильників.

Днями зірки випустили пікантне відео на другу дуетну роботу “Киця”. Тепер же знаменитості ще більше заплутали фанів.

Оля та Дзідзьо знялися у пристрасній фотосесії для глянцю Viva. На фото Цибульська постає у напівпрозорих штанах і топі з пір'ям, а також у червоних штанах та чорному корсеті. Вбрання артистки чудово підкреслили її струнку фігуру.

Своєю чергою Дзідзьо в образі брутального бороданя постає у пальті, чорних штанах і футболці, а також у синьому піджаку та халаті у квіточки.

В інтерв'ю виданню Цибульська та Дзідзьо зізналися, чи є між ними щось більше, аніж просто дружба. Так, артисти поділилися, що вони товаришують ще дуже давно. Коли Оля була школяркою, а Дзідзьо ще виступав під своїм ім'ям Михайло Хома. На запитання, чи не прийняли батьки Цибульської Михайла за нареченого, вона відповіла:

“Я з дивних жінок, які ніколи не хотіли заміж. Любов – так, дітей – так, кар’єру – так. А от сукню, 500 гостей і штамп в паспорті – ніколи. Тому Бог дав мені провести на сьогодні 704 весілля (сміється). А мама з татом не розглядали хлопців як наречених, бо знали – я захочу заміж хіба в років 30. Або коли Зібров збриє вуса”.

Нагадаємо, що Оля Цибульська та Дзідзьо дружать протягом багатьох років, а у травні 2018-го артисти навіть породичалися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *