Співачка Grimes та Ілон Маск не зможуть назвати сина чудернацьким ім'ям

Відома канадська співачка Grimes, справжнє ім'я якої Клер Буше, та її коханий, винахідник Ілон Маск не зможуть назвати сина чудернацьким ім'ям.

Як заявив юрист Девід Гласс, це неможливо відповідно до закону штату Каліфорнія. Адже юридично можна зареєструвати ім’я, яке складається лише із літер.

“Не можна використовувати цифри, римські цифри, знаки, умлаути, емодзі чи інші символи. Хоча апостроф у імені на кшталт О'Коннор допускається”, – повідомив адвокат виданню People.

Також Гласс додав, що  якщо у пологовому Маск та Буше заповнили документи для свідоцтва про народження, вказавши ім'я X Æ A-12, то їх попросять по іншому назвати дитину. Закохані зможуть подати апеляцію, але її навряд чи буде задоволено.

Нагадаємо, 4 травня 48-річний Ілон Маск та його обраниця, 32-річна канадська співачка Grimes стали батьками. Це їхня перша спільна дитина і первісток для Grimes. У Маска від першого шлюбу є п'ятеро дітей від письменниці Жюстін Вілсон.

Свого сина новоспечені батьки вирішили назвати досить оригінальним іменем X Æ A-12. Grimes у своєму Twitter пояснила, що означає це ім'я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *