Слідом за Atlas Weekend фестиваль Upark також переносять на 2021 рік

Організатори київського фестивалю Upark також ухвалили рішення перенести його проведення на 2021 рік.

Про це вони повідомили на своїй сторінці у Facebook.

“На жаль, ситуація, яка склалася в Україні та світі просто не залишає шансів на проведення літніх фестивалів. Міжнародне авіасполучення припинено і, ймовірно, обмеження на проведення масових заходів в Україні будуть діяти й влітку. Ми вимушені перенести UPark Festival на 2021 рік. Найкраще, що всі ми можемо зробити зараз — це бути відповідальними та не наражати на небезпеку себе й інших”, – йдеться у повідомленні.

Там зазначили, що усі придбані на 2020 рік квитки автоматично будуть діяти і 2021 року. Також вони обіцяють низку бонусів для тих, хто придбав квитки на цьогорічний фестиваль.

“Наша команда докладе максимум зусиль, аби перенести всіх анонсованих артистів на наступний рік. Точні дати виступів будемо повідомляти одразу після підтвердження. Наразі з впевненістю можемо сказати — лайнап UPark 2021 буде ще потужнішим і ми неодмінно здивуємо вас новими анонсами!” – підкреслюють організатори.

Нагадаємо, 30 квітня організатори музичного фестивалю Atlas Weekend, який мав відбутися у Києві 7–12 липня 2020 року, повідомили про скасування події. Музичний фестиваль все ж таки відбудеться, щоправда, його доведеться почекати до наступного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *