Регіна Тодоренко вигадала, як залагодити скандал навколо висловлювань про домашнє насильство

Ведуча та співачка Регіна Тодоренко вигадала, як їй залагодити скандал навколо її висловлювань щодо домашнього насильства.

Так, артистка вирішила відзняти серію тематичних програм про аб’юз у сім’ях і вже обрала героїню свого першого випуску. Нею стала одна з найвідоміших блогерок-феміністок Олександра Мітрошина. Саме вона у своєму Instagram повідомила про те, що Тодоренко домовилася з нею про інтерв’ю.

“До мене за півгодини приїде Регіна Тодоренко зі знімальною командою брати у мене інтерв’ю для фільму про домашнє насильство. У п’ятницю він вийде”, – повідомила блогерка.

Нагадаємо, днями Регіна Тодоренко опинилася в центрі скандалу після того, як разом зі своїм чоловіком Владом Топаловим дали онлайн-інтерв’ю, у якому торкнулася теми домашнього насильства. Тодоренко сказала: “А що ти зробила для того, щоб він тебе не бив? А що ти зробила для того, що він тебе вдарив?”. Фанатів неабияк обурила заява Регіни. Після цього ведучу позбавили звання “Жінка року”. Також із Регіною припинили співпрацю дві крупні фірми, де вона були обличчям рекламної компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *