Регіна Тодоренко пригадала, як бойфренд хотів її застрелити

Відома ведуча та співачка Регіна Тодоренко розповіла, як 10 років тому стала жертвою бойфренда-аб'юзера.

Зірка, яка нещодавно потрапила у скандал після невдалого коментаря щодо домашнього насильства, зізналася, що у 20-річному віці перебувала у не досить здорових стосунках.

“У мене був хлопець, який дуже сильно мене ревнував. Це є однією з ознак того, що людина здатна в майбутньому застосувати насильство. Він ревнував мене до всього: до стовпа, до стільця … Йому було б простіше, якби я вдома була прив'язана до батареї – тільки тоді, здається, він був би спокійний”, – зізналася Тодоренко у відвертому інтерв'ю виданню “Медуза”.

Ведуча навіть пригадала один інцидент, який в той час не розцінювала, як реальну загрозу з боку коханого.

“До мене підійшов шанувальник, попросив сфотографуватися. На що мій молодий чоловік забрав у хлопця телефон і витягнув пістолет – у нього було з собою зброя, – направив на нас і сказав: “Так, ти від неї відійди, а ти сюди встала швидко”, – розповіла зірка, та зауважила, що тоді без зайвих думок виконала побажання хлопця.

Регіна відзначила, що не вважала таку поведінку хлопця агресивною, однак зараз усвідомила, що з нею могло статися будь-що в таких стосунках.

Нагадаємо, Регіна Тодоренко опинилася в центрі скандалу після того, як разом зі своїм чоловіком Владом Топаловим дали онлайн-інтерв’ю, у якому торкнулася теми домашнього насильства. Тодоренко сказала: “А що ти зробила для того, щоб він тебе не бив? А що ти зробила для того, що він тебе вдарив?”. Фанатів неабияк обурила заява Регіни.

Після своїх слів ведуча втратила звання “Жінка року” та кілька контрактів з крупними компаніями.

Однак для того, що реабілітуватися Регіна відзняла документальну стрічку, яку присвятила темі домашнього насильства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *