Принц Гаррі відмовився від свого королівського прізвища

Принц Гаррі відмовився використовувати своє королівське прізвище після переїзду з Великої Британії до США.

Так, при подачі документів на реєстрацію своєї туристичної екокомпанії Travalyst, у якій буде розміщена система оцінювання для користувачів для відстеження викидів вуглецю, принц не використав прізвище Маунтбеттен-Віндзор.

Натомість, внук королеви Єлизавети ІІ написав своє повне ім’я “принц Генрі Чарльз Альберт Девід, герцог Сассекський”. Відповідні фото оприлюднило видання Daily Mail.

Також зазначається, що у шкільні роки та під час служби в армії герцог Сассекський вже робив подібні вчинки.

Нагадаємо, на початку січня 2020 року королівська родина заявила про бажання жити на дві країни – Британію і  Канаду у заяві про вихід їх із королівської родини. Королева Єлизавета ІІ все ж таки підтримала рішення подружжя відмовитися від королівських привілеїв і повідомила про “перехідний період” у цьому процесі. 

Своє рішення Гаррі пояснив тим, що після одруження з американською акторкою Меган Маркл вони сподівалися, що продовжать служити королеві, але без державного фінансування, але це було неможливим. 

Також відомо, що принц Гаррі і Меган Маркл все таки не зможуть використовувати титули Його і Її Королівська високість. Також вони не отримуватимуть кошти на виконання своїх королівських обов’язків. Крім того, королева Єлизавета ІІ позбавила онука та його дружину ролі послів молоді країн Співдружності. Подейкують, що це була одна з найулюбленіших місій подружжя. 

Втім, переїзд подружжя до Канади викликало незадоволення місцевих жителів. Канадці були вимушені скласти петицію з проханням не покривати рахунки королівському подружжю за допомогою платників податків. А влада країни відмовилася оплачувати охорону подружжю.

У березні Меган оголосила про свою незалежність від королівської сім’ї та достроково позбавилася королівського статусу.

Згодом пара зрозуміла, що Канада їм не підходить і переїхала до США. Гаррі та Меган залишили острів у Ванкувері  і поселилися у Лос-Анджелесі, неподалік Голлівуду. Втім, за словами інсайдера, принц не збирається ставати громадянином країни.

Від 1 квітня подружжя вже не вважається членом королівської родини. Як стало відомо, дата 31 березня вибрана не випадково, адже саме останній день цього місяця знаменує кінець фінансового року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *