Позитив розплакався, говорячи про дружину

Учасник популярних гуртів “Время и Стекло” та MOZGI, а віднедавна ще й учасник “Танців з зірками” Позитив  не стримав емоцій, розповідаючи про дружину.

Так, музикант зауважив, що у їхніх стосунках з Ганною було всяке, і ревнощі і безгрошів'я, проте найскладнішим виявися цей рік. У програмі “Життя відомих людей” артист також прокоментував свої ймовірні стосунки з парнеркою за паркетом Юлією Сахневич.

Як стало відомо стосунки Олексія (справжнє ім'я артиста – прим. ред.) та Ганни Андрійчук розпочалися ще до того, як він став популярним. 

Вони почали зустрічатися, коли обом було всього по 15 років. А 2013-го пара зіграла весілля. Кохана була поруч і в моменти злетів, і тоді, коли музикант боляче падав.

За цю неймовірну підтрімку співак вдячний Ані до сліз, яких він не тримав під час розповіді.

При цьому Позитив зазначив, що у їхніх стосунках бувало різне. Особливо взнаки давалися ревнощі обох половинок. Колись Ганна навіть ревнувала чоловіка до Насті Каменських.

Наразі ревності до Каменських звісно немає, але в житті Олексія з'явилися “Танці з зірками”, які стали справжнім випробуванням на міцність та нерви. Саме на цьому проєкті йому почали приписувати роман із партнеркою Юлією Сахневич. Однак за словами артиста стосунків між ними нема.

Власне, саме через цей псевдо-роман шанувальники Позитива запідозрили, що його стосунки з дружиною зіпсувались. Однак, він це не коментує.

Нагадаємо, минулого ефіру пара Позитива та Юлії Сахневич не з'явилася на паркеті “Танців з зірками” і продемонструвати свій пасадобль через стан здоров'я. Під час ефіру повідомили, що напередодні прямого ефіру партнерка артиста знепритомніла, а у нього самого підтвердився коронавірус. Чи станцює пара у восьмому прямому ефірі шоу, знатимемо вже цієї неділі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *