Помер Дмитро Маніфест: реакція зірок на смерть відомого режисера

Новина про смерть відомого 30-річного українського режисера Дмитра Маніфеста шокувала його шанувальників та близьких друзів.

Сумна новина нікого не залишила байдужим, оскільки українські зірки та прихильники Дмитра засипають соцмережу словами співчуття його родині та пригадують, як працювали разом з ним на зніманнях.

Так, на смерть Маніфеста вже встигли відреагувати Юрій Горбунов, Оля Полякова, Світлана Тарабарова та багато інших знаменитостей, яким пощастило попрацювати з ним.

Юрій Горбунов

“Діма завжди комфортно почувався з камерою в руках! Швидше не комфортно без камери! Серіал “Великі Вуйки”, Діма би обов‘язково згадав великим розділом у своїй книзі, яку мав би написати в старості! Але вже не напише! Спочивай з миром,друже! Ти стільки ще не зробив! RIP”Оля Полякова

“Діма Маніфест. Не вкладається в голові, що тебе більше немає з нами. Амбіційний, світлий, талановитий хлопець. Трудяга і талант! Тільки днями обговорювали знімання мого нового кліпу. Cпасибо тобі. Нехай твоя душа знайде мир і спокій…”

Анастасія Приходько

“Прощавай, Діма… Саме з цієї роботи ти почав свій творчий і режисерський шлях. Я тоді повірила в тебе і погодилася зняти чудовий кліп на пісню “Дура-Любовь”. До цього ми співпрацювали на зніманнях кліпу “Зецелована”, тоді ти був оператором, а після вирішив повноцінно займатися режисурою сам. І ми зняли потім ще дві ті відмінні роботи: “Крила” і “Тримай”. Ми завжди сміялися з тобою, обговорюючи сценарій того чи іншого кліпу. Працювали на знімальному майданчику і з високою температурою, і по 34 години без сну. Тому, що знали, результат буде того вартий! Я завжди захоплювалася твоїм талантом. У тебе могло бути успішне майбутнє, але, на превеликий жаль і горю близьких, життя розпорядилося по іншому. Прощавай, Діма”.

Jerry Heil

Діма! Починайте цінувати життя просто зараз. Ти стільки крутих проєктів встиг здійснити! Тепер ти янгол. Здається, ти завжди ним був. Світла пам’ять! Для всіх, хто читає: що вас оточує ? Чим ви займаєтеся? Ви любите це? Ви віддаєте любов близьким? Ви приймаєте любов? Що головне в житті? Робиш це? Часто обіймаєш і цілуєш людей? Встигни побачити життя перед тим, як зустрінеш смерть. Перед тим, як закінчити, встигни почати!

Світлана Тарабарова

“Завжди із “роніном”. Завжди усміхнений. Здавалось, у тебе завжди 30 годин на добу, замість наших 24, бо інакше, як пояснити, коли ти спав? Боляче, але зараз можна бути спокійними, що там де ти – тепер будуть найкращі кліпи. RIP. Наш Діма Маніфест. Біль”.

Оля Цибульська

“Діма, я пам’ятаю ці знімання. Складні для нас всіх. Ми були втомлені, виснажені максимально. З купою амбіцій і різних емоцій, які розбивались в скло на 23-тій годині знімань. Мабуть тільки так народжується щось вічне. Ти допоміг цю пісню зробити хітом. Дав урок, що ми всі вчимось одне в одного. Професії, людяності і вмінню цінувати те, що маєм. Вибач, якщо щось не так. Дякую тобі за урок. Співатиму її і згадуватиму тебе. Лети в небеса. Цьомаю”Аліна Гросу

“Діма…Дімочка Маніфест… Локомотив, генератор нереально крутих ідей, вічний двигун, шалено-шалено хороша, сонячна, добра людина, напевно, “Голий Король” – це одна з останніх твоїх безмежних, феєричних ідей, що втілилися в життя і мені дуже боляче від цього. Ти міг стільки всього ще зробити, стільки посмішок ще нам подарувати. Серце розривається. Спочивай з миром”

Нагадаємо, кліпмейкер Дмитро Маніфест пішов з життя 13 жовтня, у віці 30 років. Він був засновником відеопродакшну повного циклу “Manifest Production” та працював над кліпами популярних українських зірок. Діма, як оператор і режисер, працював над серіалом “Великі Вуйки” для “1+1”, і за цей час показав висококласні професійні вміння. Результат його останньої роботи вже скоро вийде в ефір. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *