Поява Астаф'євої та тигр у кадрі: що відомо про продовження "СидОренків- СидорЕнків"

Вже з понеділка 19 жовтня о 20:45 на “1+1” стартує другий сезону вже улюбленого глядачами комедійного серіалу “СидОренко-СидорЕнко”.

У комедії розповідається про життя двох сімей – багатої та бідної, які дізналися, що їх синів 16 років тому переплутали в пологовому будинку.

Так, новий сезон проєкту вийде під назвою “СидОренко-СидорЕнко. Ремонт стосунків”, а його герої поміняються соціальними статусами. Тепер Петро стає власником розкішного особняку, а Саша живе на його території. Але опускати руки Олександр не планує. Він прагне повернути своє фінансове становище і повагу дружини. Про свою справу мріють також Леся та Оля, однак занадто різні погляди і смаки жінок створюють перешкоди на шляху до реалізації задуманого. Хлопці Рома і Вова вступають до вузів і починають доросле життя, а на Діда чекає нове кохання.

Поповнення в акторському складі

Головні ролі в серіалі виконують уже знайомі глядачам актори: Дмитро Суржиков, Олеся Власова, Валерій Швець, Ксенія Вертинська, Лев Сомов, Євген Шекера, Петро Ніньовський, Поліна Василина, Вікторія Левченко, Теміко Чичинадзе, Мирослава Філіпович, Ольга Дорощук.

Але, за сценарієм другого сезону, в житті сімей Сидоренко з'являться друзі, партнери і знайомі, ролі яких виконують нові актори. Наприклад, партнером, з яким Саша спробує відкрити бізнес, стане зірка “Танців із зірками-3” і “Свінгерів” Михайло Кукуюк. А роль сусіда, який купив ділянку навпроти будинку бідної сім'ї, виконує зірка “Великих Вуйок” і “Скаженого весілля” Назар Задніпровський.

Також відомо, що в серіалі знялася чарівна і спокуслива українська модель, співачка Даша Астаф'єва.

Зірка розповідає, що їй подобається бути в амплуа акторки, тому на роль в серіалі вона погодилась без роздумів.

Тигр у кадрі і трюки без каскадерів

У новому сезоні українськомовної комедії з'явиться справжній тигр. За словами творців серіалу, він уже багато разів знімався в кіно, але, оскільки тварина дика, йому приділили максимуму уваги. Зміну підлаштували під тигра, зняли з ним усі необхідні сцени, і тільки потім приступили до роботи над іншими запланованими кадрами.

Глядачі першого сезону пам'ятають, як Петро Ніньовский (в серіалі – Вова) ходив по карнизу і їхав на роликах, тримаючись за машину. А в другому сезоні творці проекту підготували подібний сюрприз Леву Миколайовичу Сомову, який грає роль Діда.

За сюжетом, він тепер активно цікавиться сучасними захопленнями і технікою. Наприклад, навчитися їздити на електронному самокаті (сигвеї). Лев Сомов до зйомок в серіалі з сигвеєм не мав справи, але спеціально для проекту навчився на ньому їздити, і не потребував допомоги каскадера.

Новий імідж Олександра СидОренко

Саша СидОренко, роль якого виконує Дмитро Суржиков, у продовженні серіалу буде вже з бородою. 

Такий образ стане результатом затяжної депресії його персонажа через проблеми з роботою. Але, погодьтеся, актор з бородою має не менш привабливий вигляд.

Стосунки акторів

Команда серіалу і актори в першому сезоні дуже здружилися. У перерві між зніманнями вони підтримували спілкування і дуже чекали старту роботи над продовженням проекту. Цікаво, що в серіалі героїні Леся (Ксенія Вертинська) і Ольга проводять багато часу разом.

Олеся Власова розповіла, що і в реальному житті актриси часто спілкуються.

У новому сезоні на героїв проекту чекають нові проблеми, перемоги і безліч комічних ситуацій, в яких глядачі проєкту зможуть впізнати когось із сусідів чи знайомих.

Євген Шекера (Рома) розповідає, що глядачеві точно буде цікаво і смішно спостерігати за сценою, коли всі члени родини проходять через одну і ту ж ситуацію. Тому що реакція кожного з них непередбачувана і безцінна.

А головне завдання сімей Сидоренко – показати глядачам, що іноді вдалий жарт – це кращий спосіб вирішити конфлікт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *