Переможець "Танців з зірками" Ласточкін продає свій кубок, аби врятувати хворого хлопчика

Переможець “Танців з зірками” Ігор Ласточкін продає свій кубок, аби врятувати життя хворого хлопчика.

Шоумен звернувся до своїх фанатів з проханням допомогти в лікуванні сина учасника “Ліги сміху” Олександра Замші.

У березні капітан команди “Таа-та-та-та” повідомив сумну новину – у його сина Мирона діагностували лейкоз. Сім’я встигла вилетіти до початку карантину на лікування до Ізраїлю, де перебуває й нині.

“Ситуація наразі така: лікування проходить з позитивною динамікою, але гроші закінчилися вже вчора… Тому я оголошую благодійний аукціон, першим і єдиним лотом якого є кубок “Танців із зірками”. Стартова ціна – 500 доларів. Торги відбудуться в коментарях до цього посту, а всі гроші ми відправимо батькам Мирона”, – сказав у своєму відеозверненні Ігор Ласточкін.Також сім’ю Олександра Замші публічно підтримали творці “Ліги сміху” Андрій Чивурін і Наум Баруля, Сергій Сивохо, Юрій Ткач, Тарас Стадницький, актор також придумав лот, в якому розігрує зустріч з собою, Анастасія Оруджова, Андрій Бедняков та багато інших.

“Як ви знаєте, “Ліга сміху” – це велика сім’я. Одному з членів нашої великої родини потрібна сьогодні наша загальна допомога”, – сказав у своєму відеозверненні Євген Кошовий.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк 4149 6293 8875 4558

Замша Олександр

Монобанк  5375 4141 0218 5328

Замша Катерина

Нагадаємо, днями стало відомо, скільки зібрали коштів під час благодійного марафону “Ти не один”. За виручені кошти придбають засоби індивідуального захисту для медиків, які щодня рятують життя хворим на COVID-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *