Пенелопа Крус зізналась, що не хоче зніматися з чоловіком в одних фільмах

Відома іспанська акторка Пенелопа Крус зізналась, що не хоче постійно зніматися з чоловіком в одних фільмах.

Як зазначається у виданні Daily Mail, з посиланням на інтерв'ю Marie Claire зірка, яка разом з Хав'єром Бардемом знімалася у таких стрічках, як “Вікі, Крістіна,Барселона”, “Ескобар”, “Лабіринти минулого”, заявила, що часто з'являтися з ним на екранах не має бажання.

“Ми знімаємось разом не тому, що цього хочемо. Насправді ми б не хотіли працювати разом занадто часто, почасти через бажання захистити те, що у нас є. З іншого боку, в цьому теж є свої плюси, тому що я знаю, яка він людина, а Хав'єр знає мене. Але я б я не хотіла зніматися з Хав'єром в одному фільмі щороку, це лякає! Я думаю, було б краще, якби це відбувалося час від часу”, – розповіла зірка.

Також зірка, яка виховує з Бардемом двох дітей, 9-річного сина Лео та 6-річну дочку Луну, повідомила, що між кар'єрою в кіно і материнськими обов'язками їй не завжди вдається знайти час для себе.

“Я не дуже гарна в цьому, тому що за своєю природою я дуже турботливий чоловік і я повинна постійно нагадувати собі, щоб мені також потрібен час для себе. Це не те, що дається мені легко, я звикла робити все навпаки, але я працюю над цим”, – поділилася Пенелопа.

Нагадаємо, не так давно Пенелопа Крус поділилася знімком 26-річної давнини, на якому зображена з Хав'єром за 18 років до одруження з ним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *