Оля Полякова зізналася, що била старшу доньку

Співачка Оля Полякова у своїй Instagram-програмі “Полябачення” відверто спілкується з зірками-колегами на будь-які теми без табу.

Цього разу виконавиця провела ефір з акторкою Ольгою Сумською, у якому артистка розповіла, як тікала від першого чоловіка. Натомість Полякова відверто зізналася, що била свою старшу доньку Машу.

“Якщо з Марією працювала маніпуляція, з нею працював шантаж, і з Машею працювало рукоприкладство. Їй можна було дати по голові, і вона приходила до тями. Машку била колись, більше не б’ю”, – сказала Полякова.

Вона зізналася, що від рукоприкладства її відучила молодша донька Аліса. За словами співачки, дівчинка відрізняється від старшої сестри більш жорстким характером. І якби Оля хоча б раз підняла на неї руку, то Аліса б пішла з дому.”Мене Аліса навчила не бити Машу. Тому що коли народилася Аліса, я зрозуміла що все, що я знаю про виховання дітей і про те, що працювало з Машею, з цією взагалі не працює. Цю неможна було вдарити. Якби я її вдарила, вона б пішла з дому назавжди. Це така дитина”, – прокоментувала Полякова.

Співачка поділилася, що якщо Маша може її пробачити, то Аліса б не пробачила цього ніколи.

“Маша мене може пробачити, то ця мені не пробачить ніколи. І я зрозуміла, оскільки я можу не бити одну, то я можу не бити і іншу. І я не б’ю більше дітей. Ніколи”, – наголосила зірка.

Нагадаємо, раніше Оля Полякова розповіла, як в дитинстві її спіймали на крадіжці. Зірка намагалася поцупити заварний крем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *