Одна з близнючок Олсен розлучається з братом експрезидента Франції

Одна з найвідоміших пар – модельєрка та акторка Мері-Кейт Олсен та її чоловік, французький банкір Олів'є Саркозі приголомшили шанувальників новиною.

Після п'яти років шлюбу подружжя вирішило розлучитися.

Подейкують, що ініціатором розриву стала саме Мері-Кейт і що вона ще місяць назад подала усі необхідні документи, однак через карантин у зв'язку з коронавірусом, шлюборозлучний процес відклався на місяць, передає TMZ.

Також відомо, що за допомогою адвокатів Мері-Кейт хоче якнайшвидше отримати терміновий судовий ордер, аби прискорити розірвання шлюбу. Термінова заява про розлучення дасть Олсен змогу заборонити Саркозі розпоряджатися їхнім майном. А тим часом бізнесмен без відома Мері-Кейт розірвав договір оренди квартири, у якій вони мешкали разом. Він вимагає у Олсен, аби вона забрала свої речі до 18 травня.

Нагадаємо, що одна із голівудських сестер-близнючок Мері-Кейт Олсен та французький банкір і брат колишнього президента Франції  Олів'є Саркозі почали зустрічатися 2012 року. Для 50-річного бізнесмена цей шлюб був вже другим – Саркозі був одружений на Шарлотті Бернар. 2015-го пара побралася у Нью-Йорку. Для 33-річної Мері-Кейт – перший.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *