Ніжна Джамала підкреслила чималий округлий животик обтислою молочною сукнею

Українська співачка Джамала, яка чекає на другу дитину, невтомно демонструє шанувальникам свої вагітні образи.

Цього разу зірка вбралася у обтислу сукню молочного кольору, яка добре підкреслила її чималий животик. Джамала розповіла прихильникам, як переживає свою другу вагітність і чим вона відрізняється від першої.

“Одразу скажу, що за відчуттями друга вагітність не схожа на першу. Вперше для тебе все нове – відчуваєш раніше невідомі почуття, ти боїшся щось пропустити або нашкодити дитинці, весь час прислухаєшся до себе, відчуваєш тривогу. Зараз я прислухаюся до себе, але багато уваги приділяю Емір-Рахману, тому немає часу турбуватися. Я стала спокійнішою. Відчуваю відповідальність і за Еміра, і за майбутню дитину”, – повідомила Джамала.

Разом з тим виконавиця поділилася, що під час другої вагітності їй здається, що тіло до цього більше готове.

“Стан шкіри і волосся покращився. Правда, іноді то сухість, то жирність шкіри обличчя, але губи стали більшими. Природа робить все, щоб всі дівчатка у цікавому стані почувалися гарними! Можна експериментувати з одягом, щоб не почуватися важкою. Зовсім необов'язково надягати все широке і розкльошене, я вас прошу!” – звернулася до вагітних прихильниць Джамала.

Нагадаємо, Джамала з бірюзовими стрілками та у легкій мінісукенці замилувала грайливим образом. Виконавиця експерементує з луками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *