"Ніколи не говорила "ніколи": Камерон Діаз заговорила про повернення у кіно

Відома голлівудська акторка Камерон Діаз заявила, що відкрита для повернення до акторскої діяльності.

У нещодавньому інтерв'ю 47-річна зірка, яка два роки тому вирішила піти з кіно і присвятити себе чоловікові Бенджі Меддену, зізналась, що не виключає можливості повернутися на великі екрани.

“Само собою, всі хочуть повернутися до знімань. І я ніколи не говорила “ніколи” щодо продовження акторської кар'єри. Я взагалі не та людина, яка говорить “ніколи” про що-небудь. Так що так, я готова до повернення”, – передає слова Діаз видання Daily Mail.

Також акторка уточнила, що повернеться до знімань, коли “для цього буде відповідний момент”, оскільки наразі вона свій час присвячує собі та вихованню донечки, яка народилася три місяці тому.

“Я вважаю абсолютно нормальним те, що хочу присвятити час собі. Це необхідно для реорганізації і визначення того, як я хочу повернутися, якщо зважуся. Буду чесна, я не сумую за акторською грою”, – підсумувала акторка.

Нагадаємо, не так давно Камерон Діаз вперше прокоментувала материнство. Вона зізналась, що вже досить давно не з'являлась на  публіці, оскільки весь час присвячує чоловікові та донечці Реддікс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *