Настя Каменських показала, як накачати "попу как у Кім"

Співачка Настя Каменських вирішила надихнути підписників на подальші заняття спортом і опублікувала відео з нон-стоп тренуванням на сідничну зону на своєму YouTube-каналі.

До публікації запланований цикл тренувань, який відкрив booty workout під трек NK “Попа как у Ким”.

“За вашими відгуками я зрозуміла, що нон-стоп відео з тренуваннями будуть дуже корисні. Тому качаємо свої “Кім” і робимо це обов'язково вдома, щоб до літа ми могли покрасуватися підтягнутими формами. І я всіх з нетерпінням чекаю на своєму практичному курсі “Життя в стилі NK”, де поділюся своїми секретами збалансованого життя, адже не тільки спорт робить наше життя наповненим”, – прокоментувала співачка.

Зауважимо, що на час карантину Каменських вирішила підтримати всіх, хто дотримується домашнього режиму і провела низку онлайн-тренуваннь в своєму Instagram, щоб надихнути всіх продовжувати заняття спортом.

Співачка також заспівала на атмосферному музичному онлайн-вечорі “NKкарантинник”, показала на своєму прикладі, як можна проводити день на карантині в новому випуску NKblog і випустила креативний музичний скетч на тему карантину, де звернулася до своїх шанувальників 5-ма мовами із закликом залишатися вдома. Зараз артистка готує для своїх слухачів великий музичний сюрприз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *