Надія Бабкіна у комі насварила лікарів нецензурною лексикою

Російська співачка Надія Бабкіна поступово оговтується від пережитої у лікарні операції на легенях.

Судячи з усього, з кожним днем виконавиці стає все краще і краще. Знаменитість поділилася з журналістами, з чого все починалося. За словами Бабкіної, перед госпіталізацією вона відчувала: “Помутніння, хотілося спати, дихати було важко, стиснуло серце …”.

Коли ж артистка опинилася у лікарні, їй було настільки зле, що вона не могла ходити.

“Лежу на каталці, чомусь ноги відмовили. Щойно ходила, вже не ходжу … Потім до мене підходять три лікаря і кажуть мені: “Ну що Надіє?” Я відповідаю: “Я вам вірю. Робіть зі мною що хочете”. І все я пішла – навіть не пам'ятаю, де я опинилася …” – розповіла Бабкіна програмі “Пусть говорят”.

Легені зірки лікарі дивилися три рази на КТ і не могли повірити, що у неї там все настільки погано.

“Через 20 хвилин вдруге мене засовують. Потім мовчки засовують втретє. І кажуть: “Швидше до операційної!” У реанімаційному відділенні у мене була операція. Нічого не пам'ятаю, мене ввели у штучну кому. Так треба. Близько 80% легких було уражено… Там плівкою все заросло і затягнулося – це така зараза, вона дуже швидко проявляється і починає працювати …” – поділилася Надія.

Бабкіна пригадує, що у неї абсолютно не було сил. Її годували через зонд і допомагали пересуватися. Окрім того, лікарі розповіли Бабкіній, що у комі вона сварилася матом.

“Кажуть, що я лаялася матом так сильно, що вони таких слів навіть не чули. Мені так соромно стало. Кажу ви мене вибачте, заради Бога. Я займалася фольклором все життя, сільська сама …” – розповіла Бабкіна.

Нагадаємо, Нагадаємо, 6 квітня стало відомо, що Надію Бабкіну було госпіталізовано з підозрою на коронавірус, який зрештою не підтвердився. Наступного дня повідомлялося, що  її ввели в штучну кому для більш ефективної роботи апарату штучної вентиляції легень.  А вже за тиждень зірка вийшла з коми і продовжила лікування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *