Молода наречена Віктора Павліка розповіла про доленосне знайомство зі співаком

Молода наречена співака Віктора Павліка Катерина Реп’яхова поділилася з прихильниками історією про доленосну зустріч з артистом.

За словами дівчини, все сталося завдяки її китайському другу Шану. Катерина збиралася поїхати на концерт Павліка до Одеси. Однак друг запропонував поїхати разом з нею і в інший день до Миколаєва, де також мав відбутися виступ.

“Я познайомилася з ВП завдяки своєму китайському другу Шану. Тому що, коли я збиралася їхати на концерт до ВП, я повинна була поїхати 3 листопада 2015 до Одеси, але мій друг Шан сказав, що він поїде зі мною, щоб я одна там не блукала. Але вийшло так, що 3 листопада він не міг і сказав: давай поїдемо 4-го. Я подивилася, а 4 листопада – Миколаїв. Мені було все одно куди їхати, аби на концерт до ВП. І ми взяли квитки до Миколаєва”, – почала розповідь Реп’яхова.

Дівчина впевнена, що якби вона тоді таки поїхала до Одеси, то навряд би зустрілася там з Павліком. А в Миколаєві доля склалася так, що Катерина та Віктор зупинилися в одному готелі та їхні номери були поруч.

“Хто не знає, ми з ВП познайомилися в Миколаєві, після концерту на який я приїхала. Познайомилися дивом, тому що наші номери в готелі виявилися сусідніми. Так ось продовження історії! Завдяки китайському другу я зустріла ВП, а завдяки Каті я зустріла китайського друга. Якби не Катя, яка знає досконало китайський, навряд чи я б подружилася з Шаном. А якби я не поступила до Шевченка, я б не знала Катю. Виходить, що весь мій шлях в Києві від початку вів до того, щоб зустріти ВП”, – впевнена Реп’яхова.

Нагадаємо, що про роман Віктора Павліка з його концертною директоркою Катериною Реп’яховою, яка молодша від нього на 28 років, заговорили у червні 2019-го року. Пізніше артист підтвердив, що розійшовся з дружиною Ларисою, з якою перебував у шлюбі понад 25 років. Згодом артист освідчився Катерині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *