Кортні Кокс на карантині вирішила вперше переглянути "Друзів" та назвала улюблену серію

Зірка серіалу “Друзі” Кортні Кокс, яка зіграла Моніку Геллер, зізналася, що не пам’ятає сюжет серіалу.

Так, під час розмови із Эллен Дедженерес акторка розповіла, що її дуже часто запитують про ситком. Втім, Кокс навіть не пригадає, як відбувалися знімання.

“Єдине, що я пам'ятаю – це те, що було дуже весело, і що я дуже любила всіх тих людей, з якими працювала. Пам'ятаю, що було декілька моментів з серіалу, які збіглися з моїм реальним життям. Але епізодів з серіалу не пам'ятаю”, – поділилася Кортні.

Також знаменитість додала, що під час карантину вирішила надолужити та вперше переглянути серіал від початку до кінця. Зірка вже подивилася перший сезон та назвала улюблену серію.

“Перший сезон дійсно класний. Мені дуже сподобався епізод з Днем Подяки, поки що це мій улюблений момент. Але я ж тільки подивилася перший сезон”, – зізналася акторка.

Крім того, Кортні Кокс поділилася, що обожнювала грати гладку Моніку, оскільки у ті моменти вона відчувала себе дуже вільною.

“Я могла постійно танцювати, ось як ти, Еллен, і взагалі ніяких проблем не виникало. Так, це були найприємніші епізоди”, – пригадала знаменитість.

Нагадаємо, раніше Кортні Кокс розсекретила, яким буде продовження легендарного серіалу “Друзі”. Так, акторка розповіла, що новий 60-хвилинний епізод “Друзів” буде нетиповою серією, а спогадами акторів про знімання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *