Королева Єлизавета ІІ та принц Вільям з Кейт зворушливо привітали Арчі з першим роком

Сьогодні, 6 травня сину принца Гаррі та Меган Арчі виповнюється один рік.

Та попри те, що герцоги Сассекські не змогли відсвяткувати перший день народження сина у компанїї королівських родичів, королева Єлизавета ІІ та принц Вільям з дружиною Кейт свої найкращі побажання опублікували на своїх сторінках в Instagram.

Так, на сторінці корлівської родини з'явилося фото, зроблене під час знайомства королеви з малюком через два дні після його народження, під яким було опубліковане привітання.

“З днем народження Арчі Маунтбаттен-Віндзор, який сьогодні святкує свій перший день народження! Арчі – восьмий правнук Королеви”, – йшлося в дописі.

Принц Вільям та Кейт своєю чергою також опублікували сімейне фото, під яким залишили зворушливі слова привітання маленькому Арчі.

“Бажаємо Арчі сьогодні дуже щасливого першого дня народження!”, – зауважили під знімком герцоги Кембриджські.

Принц Чарльз також привітав онука з першим роком життя, опублікувавши ніжний чорно-білий знімок з сином, якмй тримав на руках Арчі.

“Щасливого дня народження, Арчі! Сьогодні йому виповнюється рік”, – зазначив у дописі до фото принц.

Примітно, що напередодні святкування дня народження королівська експертка повідомила, як Гаррі і Меган планують святкувати перший день народження Арчі.

Нагадаємо, не так давно стало відомо, що принц Гаррі та Меган планують влаштувати собі друге весілля у США, яке буде символізувати новий початок для них як в практичному, так і в духовному плані. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *