Колеги Меган за серіалом "Форс-мажори" назвали її "зарозумілою" з "нестерпним характером"

Колишні колеги дружини принца Гаррі Меган зі знімального майданчика серіалу “Форс-мажори” охарактеризували її не надто позитивно.

Вони сказали, що у неї нестерпний характер і надзвичайна  зарозумілість.

Не встигла Меган оговтатися від суду з британськими ЗМІ, а черговий сюрприз їй вже приготували американські таблоїди. Вони стверджують, що характер у герцогині Сассекської далеко не подарунок. Підтверджують це й колишні колеги зі знімального майданчика Маркл.

Від 2011 року дружина принца Гаррі знімалася в серіалі “Форс-мажори”. Тоді про майбутню родичку британської корони ще мало хто чув. Та вже тоді поводилася вона як зірка першої величини. Часом Меган Маркл була вимоглива і груба. За що ще до заручин із принцом Гаррі її прозвали принцесою.

Аби тодішня акторка добре почувалася, на знімальний майданчик мали приносити дороге шампанське. Свої сцени в серіалі Маркл затверджувала особисто. А ще категорично забороняла знімати свої ноги.

Всі ці привілеї герцогині Сассекській надавали через одну просту причину. Вона – справжній трудоголік. Працювати з нею було легко і щойно вмикалися камери, робота йшла як по маслу. Та щойно на майданчику лунало: “Стоп, знято”, Меган Маркл перетворювалася на геть іншу людину. Усі знову потерпали від її складного характеру.

Нині ж колишні  колеги зізнаються, вони би в жодному разі не погодилися ще раз зустрітися з Меган за роботою.

Нагадаємо, тим часом принц Гаррі, аби догодити Меган, відмовився від свого улюбленого хобі – полювання. Так, герцог Сассекський продав усі свої ексклюзивні рушниці ручної роботи за 62 тисячі доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *