"Хотів би назвати Генкциною": Том Генкс здав кров і плазму для боротьби з коронавірусом

Голлівудський актор Том Генкс після того, як разом з дружиною Рітою Вілсон перехворів коронавірусом, вирішив по максимуму докласти зусиль, аби допомогти іншим одужати.

Так от зірка стрічки “Зелена миля” і його кохана здали кров та плазму, аби за їхньою допомогою розробили вакцину. Як поділився Генкс, у них з дружиною виробилися антитіла до COVID-19. Про це він розповів на подкасті NPR.

Також актор висловив сподівання, що якщо вченим вдасться розробити вакцину, то її назвуть на честь актора – Генкциною.

“Багато запитань, що ми робимо зараз? Чи є щось, що ми можемо зробити? І, насправді, ми щойно дізналися, що маємо антитіла. Ми сказали: “Вам потрібна наша кров? Чи можемо ми здати плазму?”. Насправді, ми передамо її в місця, які сподіваються розробити те, що я хотів би назвати “Генкциною”, – сказав Генкс.

Також актор наголосив, що його кохана перенесла коронавірус набагато важче, ніж він. У Ріти Вілсон була сильна нудота, вона втратила відчуття дотику і нюху, у неї була висока температура і вона не могла самостійно підвестися.

Нагадаємо, на початку березня Том Генкс і його дружина Ріта Вілсон повідомили, що заразилися COVID-19. Підхопило подружжя коронавірус в Австралії, куди вони приїхали працювати над фільмом про Елвіса Преслі. Вже за тиждень після госпіталізації пара виписалася з лікарні. Подружжя повернулося до свого будинку в Австралії після перебування в ізоляції в лікарні Квінсленда. Том Генкс поділився з шанувальниками, як наразі почувається після зараження коронавірусом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *