Кевін Спейсі порівняв пандемію коронавірусу зі своєю кризою після секс-скандалу

Американський відомий актор Кевін Спейсі порівняв свій скандал через домагання з пандемією коронавірусу.

Як йдеться у виданні Daily Mail, 60-річна зірка у відеозверненні для Bits and Pretzels зізнався, що від 2017 року після того, як його звинуватили у секс-домаганнях, його життя кардинально змінилася.

“Моя робота, багато моїх стосунків, моє становище в галузі – все це зникло в лічені години”, – розповів Кевін.

Актор повідомив, що останні три роки взагалі не з'являвся у великих проєктах і додав, що намагається не порівнювати свою історію з історіями інших людей, оскільки це може знецінювати їх досвід. Спейсі заявив, що як ніхто розуміє, як почуваються люди, які втратили роботу через пандемію COVID-19.

“Я не люблю говорити людям, що розумію ситуацію, в якій вони перебувають, тому що це їхній власний унікальний і дуже особистий досвід. Але в даному випадку мені здається, що я можу зрозуміти, як це – коли твій світ раптово зупиняється. Хоча ми, можливо, виявилися в схожих ситуаціях, але з абсолютно різних причин і обставин, я все ж вважаю, що деякі з емоційних переживань відчуваються однаково”, – зазначив Спейсі.

Нагадаємо, масштабний секс-скандал навколо Кевіна Спейсі розпочався після того, як зірка серіалу Star Trek Ентоні Репп розповів, що коли йому було 14 років, п'яний актор спробував спокусити його. Згодом про сексуальні домагання з боку Спейсі заявило ще з десяток чоловіків, але до суду дійшла лише одна справа – щодо домагань до 18-річного юнака, яке нібито мало місце у 2016 році.  Однак у червні 2019 прокуратура штату Массачусетс відкликала усі звинувачення в сексуальному насильстві проти Спейсі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *