Катерина Кухар замилувала своїми дитячими знімками разом з мамою

Прима-балерина Катерина Кухар згадала дитинство і поділилася архівними світлинами з того періоду свого життя.

10 травня весь світ святкує День матері. З цієї нагоди напередодні зірка балету пригадала декілька історій зі свого дитинства, а також показала себе маленькою разом з мамою. Як зізналася Кухар, мати ніколи її не сварила, проте могла годинами проводити з нею виховні бесіди.

“Пам’ятаю, як я любила приміряти її речі, іноді псувала помади, а одного разу, навіть загубила її весільні сережки з камінням міньйонами – вони переливалися всіма барвами веселки, я завжди на них дивилася з захопленням. У 13 років мені вдалося маму умовити дати мені їх до піонерського табору, на море … Я дала свої сережки одягнути подрузі, вона в них купалася і випадково одну з них загубила. З тією ж подругою за декілька років я примудрилася втекти з піонерського табору. Причина банальна, ми не хотіли їсти несмачну їжу, якої нас годували в їдальні, гроші закінчилися, мобільних тоді не було, тому ми зібрали речі, викинули сумки через вікна і втекли”, – пригадала Кухар.

Тоді дівчата зупинилися у тітки подруги Кухар, яка мешкала неподалік від табору.

“З приводу сережок мама практично мені не сказала ані слова, для неї завжди в пріоритеті людські стосунки, аніж матеріальні блага. А ось за втечу, я прослухала довгу мораль. Дуже вдячна своїй мамі за її терпіння, за її час, який вона вкладала в мій розвиток, за добре серце і любов”, – подякувала Катерина мамі.

Нагадаємо, що раніше чоловік Катерини Кухар налякав її трюком на підлозі. Подружжя створило власний челендж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *