Катерина Кухар у себе вдома з чоловіком та дітьми показала підготовку до Великодня

Зірки українського балету Олександр Стоянов і Катерина Кухар показали, як готуються до Великодня.

На відео і фото артисти разом з дітьми прикрашають одну з пасок, для дочки, до святкового столу. Як розповіла Катерина, її родина обожнює підготовку до свята.

“Ми завжди до свята прикрашаємо будинок, купуємо великодніх зайчиків, підставки, свічники та багато іншого, обов'язково фарбуємо яйця, щоб потім з дітьми влаштувати битву. Цього разу ми замовили паски в пекарні, але прикрашали їх самі. Кілька пасок традиційних, а парочка для діток. На дитячих пасках пряники з зображенням курчат, а на іншій – єдиноріжок. Дітям дуже сподобався процес”, – поділилася Кухар.

Своєю чергою чоловік балерини Олександр Стоянов зауважив, що у нього родина віруюча, тож вони завжди відповідально підходили до підготовки цього свята.

“Пам'ятаю, як в дитинстві ми разом з мамою, з братом, сестрами, готували до першої години ночі паски, чекали поки тісто підніметься, його ставили на батарею, закутували в рушник двома ковдрами, щоб йому було тепло, як ми чекали коли зможемо його поставити в духовку. Ми робили величезну кількість пасок, вони були найрізноманітніших розмірів. Мама в паски обов'язково додавала мускатний горіх. Було дуже смачно. А в неділю обов'язково ходили до церкви, вперше в цьому році перервемо цю традицію”, – поділився Стоянов.

Нагадаємо, днями Катерина Кухар кардинально змнила колір волосся. Чоловік балерини допоміг їй перетворитися з палкої брюнетки у коньячний блонд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *