Катерина Кухар кардинально змінила колір волосся

Прима-балерина Катерина Кухар під час “вимушеного відпочинку” вирішила поекспериментувати зі своїм образом і освітлити колір волосся.

Балерина на 33-й день карантину перефарбувалася з брюнетки в коньячний блонд.

“Мало хто знає, але ще в училищі у мене були розкішне довге волосся кольору золотої пшениці. Зараз, мені здається, під час карантину, коли манікюру і педикюру вже давно не було, саме час натуральної краси, захотілося повернутися до свого природного кольору волосся. Чоловікові подобається, хоча зробити це було дуже складно, зазвичай з брюнетки в такий колір, як у мене зараз, виходять близько пів року, а мені знадобилося всього чотири фарбування за один день”.

На перевтілення у балерини пішло близько 15 годин, від 12:30 дня вона почала експеримент з волоссям і о четвертій ранку вже була коньячного кольору.

В експерименті брав участь її чоловік, який під чуйним керівництвом фахівця з волосся Олександра Левинського і за допомогою Skype-зв'язку, поетапно освоював нову професію і натомість отримав не тільки новий досвід, але і знайому незнайомку.

Нагадаємо, раніше Катерина Кухар на пуантах та Олександр Стоянов із голим торсом захопили ефектним фото. Подружжя знялося у романтичній фотосесії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *