Каменських показала напівоголеного Потапа у ліжку і привітала його з днем народження

Співачка Настя Каменських від самого ранку має привід радіти.

Адже сьогодні, 8 травня, день народження святкує чоловік співачки, репер та продюсер Олексій Потапенко, він же Потап. Йому виповнюється 39 років. З нагоди свята Каменських у своєму Instagram розмістила фото коханого.

На знімку Олексій постає з оголеним торсом, лежачи на ліжку разом з їхнею з Настею собачкою Мімі.

“Льоша! Ведмедику мій! Найкоханіша і найрідніша моя людина! Щоранку я прокидаюся з почуттям нескінченної подяки, що можу обіймати, цілувати і кохати тебе і бути просто поруч! Поряд з найніжнішою, найчуттєвішою і найласкавішою людиною! Ти геній! Я знаю, що ти не любиш це слово, але я не перестану тобі повторювати, що ти геній! Нехай твій талант і цей вогонь всередині, магія, яку ти створюєш для всього світу, не вичерпається ніколи! Так що ж я кажу, звичайно вона не вичерпається тому, що ти і є цей вічний двигун і генератор сонячного променя, який пронизує світлом добра і кохання! З днем ​​народження, мій Олексійчику” – адресувала чоловіку Настя такі ніжні слова.

Окрім того співачка підготувала коханому сюрприз. Вранці, коли Потап прокинувся, він побачив за вікном величезні літери на газоні з написом Happy birthday Oleksii. Своєю чергою іменинник вже встигнув подякувати дружині.

“Якщо ви мене запитаєте, що я зрозумів за 39 років, за тисячі концертів, мільйони глядачів, і сотні мега хітів, то я відповім – кохання! Жити і бути закоханим в життя, в свою жінку, сім'ю, дітей, в свою справу, в Батьківщину! Оточувати себе тими людьми, яких хочеш обійняти! Я полетів, сьогодні я Disco Sexy Oleksii, всіх люблю, дякую Настю, я ще не прокидався djеем! HBD2ME!”.

Нагадаємо, що не так давно, а саме 4 травня свій день народження відсвяткувала й Настя Каменських. Артистка показала, як романтично провела цей день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *