Ілон Маск вперше озвучив, як вимовляється чудернацьке ім'я його новонародженого сина

Відомий мільярдер, винахідник, підприємець Ілон Маск, певно, втомився від купи запитань шанувальників, як же правильно вимовляється ім'я його новонародженого сина.

Як відомо, Ілон та його кохана, співачка Grimes, справжнє ім'я якої Клер Буше, дали малюку ім'я X Æ A-12. Та от фани були спантеличені, як його правильно вимовляти. Днями Ілон Маск записав разом із ведучим Джо Роганом подкаст. У ньому гендиректор SpaceX повідомив, що таке екстравагантне ім'я дитині обрала саме Grimes.

Єдине, що додав Ілон у імені – це A-12.

“Моя партнерка – це той, хто насправді в основному вигадав це ім'я … Так. Вона чудова в іменах. Архангел-12, попередник SR-71. Найкрутіший літак коли-небудь існував. Це правда”, – пояснив Маск.

І додав, що правильно X Æ A-12 вимовляється так: “Отже, це просто X, буква екс, а потім Æ вимовляється як “еш”, і тоді А-12 “. Це звучить ось так:” Екс-еш-ей-Твелв”, – прокоментував молодий батько.

Щоправда, цілком можливо, Ілону Маску та Grimes таки доведеться переназвати малюка. Оскільки згідно з законом штату Каліфорнія юридично можна зареєструвати ім’я, яке складається лише із літер.

Нагадаємо, що 4 травня 48-річний Ілон Маск та його обраниця, 32-річна канадська співачка Grimes стали батьками. Це їхня перша спільна дитина і первісток для Grimes. У Маска від першого шлюбу є п'ятеро дітей від письменниці Жюстін Вілсон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *