Гурт Go_A представив lyric-відео на пісню Solovey

Переможці Національного відбору на Міжнародний пісенний конкурс “Євробачення-2020” гурт Go_A презентував lyric-відео на пісню Solovey.

Відео зі словами пісні підготували для прихильників Євробачення у світі, аби вони могли співати її разом із гуртом.

Вперше в історії Національного відбору перемогу здобула пісня українською мовою, яка мала прозвучати на сцені Євробачення. На написання переможної композиції Нацвідбору солістку Go_A Катерину Павленко надихнула давня народна пісня.

“Ми вирішили випустити лірик-відео транслітом, аби наші іноземні фани мали змогу співати разом із нами українською. Нас часто позначають у сторіз, де люди намагаються співати “Солов'я”. Але через те, що не знають нашої мови, у них виникають певні складнощі. Тож ми вирішили спростити всім життя й запустити флешмоб, який заохотить ще більше співати разом із нами”, — зазначила солістка гурту Катерина Павленко.

За словами учасника гурту Тараса Шевченка, у відео можна почути оновлену версію пісні, яку підготували для виступу в Роттердамі.

“У новій версії краще чути барабани й перкусії та більше динаміки. Це додає їй сучасного звучання. У фінальному варіанті ми отримали супертандем: сучасні біти й фольк у виконанні нашої солістки Каті. Ми хочемо показати, що українська пісня може звучати сучасно”, – зауважив співавтор музики.

Зазначимо, гурт Go_A нещодавно переміг у другому епізоді ісландського альтернативного Євробачення-2020. Пісня Solovey набрала 40 балів і посіла в загальному рейтингу третє місце.

16 травня о 22:00 UA: Суспільне мовлення покаже альтернативне шоу “Євробачення: Європо, запали світло” наживо на телеканалі UA: ПЕРШИЙ, а також транслюватиме в ефірі UA: Радіо Промінь.

Пісня Solovey прозвучить у шоу разом з іншими композиціями цьогорічних учасників та зірок минулих конкурсів “Євробачення”.

Нагадаємо, міжнародний музичний конкурс “Євробачення-2020” мав відбутися у нідерландському місті Роттердам. 

Цього року у головному пісенному конкурсі повинні були взяти участь представники 41 країни. Так, на “Євробачення” мали повернутися учасники з Болгарії та України, які не брали участь 2019 року. 

Представник від України на конкурсі гурт Go-A мав виступити у першому півфіналі – 12 травня.

Втім, через коронавірус 18 березня організатори “Євробачення” скасували пісенний конкурс.Відповідне рішення ухвалила Європейська мовна спілка. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *