"Голос країни-10": зірка серіалу "Папік" зачарувала своїм голосом у фіналі шоу

Наразі на каналі “1+1” відбувається заключний ефір вокального шоу “Голос країни-10”, де за перемогу борються одразу 20 учасників.

Так, суперфінал відбувається на оновленими правилами у два етапи. Так, у першому етапі виступають усі учасники з чотирьох команд, які виконають нову пісню. А за результатом глядацького голосування до другого етапу пройде лише по одному вокалісту з кожної команди і виконає другу конкурсну композицію. Серед них глядачі і оберуть переможця. 

Так, на сцені “Голосу країни” приголомшила своїм голосом зірка серіалу “Папік” Дар'я Петрожицька із команди Дана Балана. Вокаліска дуже потужно виконала пісню Горана Бреговича Ederlezi.

Виступ артитски оцінили і тренери шоу.

“Дашуня це був дуже класний виступ. Знаєш, те що ти акторка і класно співаєш тобі дуже допомагає розказати всю цю історію не тільки своїм голосом, а ще й очима.Ти настільки вживаєшся в цю роль, що на тебе так приємно дивитися. Ти молодець”, – зауважила Настя Каменських.

Тренер Петрожицької також відзначив її голос і її виступ.

“Ось ти змогла ще раз створити диво. Вмієш ти це робити. В тобі є ця іскра таланту акторського, не важливо якого. Але найголовніше зрозуміти який твій справжній персонаж, яка твоя справжня пісня. Коли ти це робиш, це виходить найкраще. Сьогодні ти це зробила як номер один у світі”, – заявив Дан Балан.

Нагадаємо, через карантин організатори проєкту мінімізували будь-яке живе спілкування між членами команди. Ведучі перебували у ізоляції й з’являлися на сцені як голограми, учасники по одному виступають на світлодіодному кубі, а тренери взагалі – перебувають по домівках. 

За перебігом подій у суперфіналі “Голосу країни-10” можна спостерігати в текстовій онлайн-трансляції шоу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *