"Голос країни-10": Ольга Мельник розповіла, що після травми заново вчилася ходити

Суперфіналістка “Голосу країни-4” та учасниця десятого сезону Ольга Мельник розповіла, що після травми спини заново вчилася ходити.

Так, шість років тому, після участі у вокальному шоу Ользі пропонували безліч контрактів. Але тоді, через стан здоров'я, вона не змогла використати свій шанс. Мельник у 19 років опинилася прикутою до ліжка.

“М’язи не витримали в спині. І я молода дівчинка, а відчуваю себе повністю старою. Ноги віднімає. Я не можу ні ходити, ні лежати, нічого не можу. Депресія була жахлива”, – йдеться у сюжеті “ТСН”.

Після хвороби Олі довелося навіть заново вчиться ходити. Учасниця досі проходить реабілітацію. Паралельно пише пісні, записує кавери, монтує власні кліпи і публікує їх на YouTube. Для Ольги друга спроба на “Голосі країни” –як початок нового життя.

Своїм тренером дівчина обрала Тіну Кароль. І вже завтра, 12 квітня, Ольга Мельник виборюватиме своє місце у прямих ефірах.

Нагадаємо, на глядачів чекатиме ще один неочікуваний сюрприз – у заключному епізоді етапу “нокаути” на сцені заспіває мама Дана Балана. Людмила Балан завітає на “Голос країни”, аби зробити сюрприз для сина та підтримати його на проєкті. Як відреагує син на несподіваний сюрприз, глядачі дізнаються вже цієї неділі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *