Голлі Беррі розповіла, як Пірс Броснан врятував її від задухи під час романтичної сцени

Голлівудська акторка Голлі Беррі пригадала, як ледь не задихнулася під час знімань у стрічці  про Джеймса Бонда “Помри, але не зараз”.

53-річна зірка стала героїнею ток-шоу Джиммі Феллона The Tonight Show, яке в період пандемії відбувається у форматі веб-конференції, де і розповіла, що виконавець головної ролі Пірс Броснан врятував їй життя.

Акторка пригадала інцидент, який стався під час знімань романтичної сцени. Її героїня мала спокушати агента 007, але вдавилася фініком, розсміявшись над жартом партнера.

“Я повинна була мати сексуальний вигляд, еротично поїдаючи фінік і намагаючись спокусити Пірса. Але замість цього я почала задихатися, і йому довелося використовувати на мені прийом Геймліха! Благо він знав, як це робити. Він врятував мені життя”, – зізналася Голлі, відмітивши, що Броснан став для неї однією з найулюбленіших людиною у всьому світі.

Нагадаємо, не так давно Голлі Беррі повідомила, що самотня вже впродовж трьох років і пояснила чому. За словами акторки, вона вирішила почекати свого чоловіка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *