Дружина померлого Дмитра Стужука обурила фанів своїм публічним прощанням з чоловіком

Овдовіла дружина померлого від коронавірусу блогера Дмитра Стужука Софія присвятила своєму чоловікові зворушливі прощальні слова.

Так, найпопулярніша українська блогерка та матір трьох дітей знайшла в собі сили, щоб попрощатися з батьком своїх дітей. На своїй сторінці в Instagram жінка опублікувала зворушливий пост, в якому наголосила на тому, що саме завдяки чоловікові вона стала тією, якою її знають.

Софія зауважила, що змиритися ж з тим, що її чоловіка більше немає, не може і картає себе за те, що їхні стосунки зруйнувалися. Пара заявила, що розлучається ще пів року тому. Щоправда, зробити це офіційно не встигли через вік найменшої доньки – їй не виповнилося року.

Та й попри те, що пара вже кілька місяців жила нарізно, Софія після смерті Дмитра не припиняє публікувати Instagram-Stories про те, як сумує за чоловіком і у відповідь отримує десятки тисяч співчутливих коментарів.

Рідна, ми подумки поряд і скеровуємо тобі енергію підтримки
Ридаю другий день, ніби незнайома людина, а сльози самі течуть. 5 років спостерігаєш і бах, немає людини. Так страшно.
Так боляче читати! Хочеться сильно підтримати, але в цій ситуації ти просто не знаєш що робити…

Однак були й такі, які були обурені поведінкою блогерки, звинувативши її у нещирості.

Жінка фільтри зі сльозами накладає, а ви їй співчуваєте. З приводу колишнього чоловіка… Цирк.
У Stories тепер знімає як їй погано. Нафарбуватися то встигла, любов до себе понад усе…
Здавалося б, померла близька людина, хто втрачав, зрозуміє, що в цей момент перебуваєш наче в тумані. Які вже тут пости в інстаграмі. А тут! Кому потрібні ці ваші пости?! Чоловіку?! Він не побачить і не прочитає. А всім іншим це взагалі не треба.

Софія також повідомила, що Дмитро похований на кладовищі в Прилуках, де сім'я раніше жила.

Нагадаємо, багатодітного батька і бодібілдера Дмитра Стужука не стало у п'ятницю, 16 жовтня. Його серце не впоралося з ускладненнями, які виникли на тлі коронавірусу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *