Дмитро Комаров розповів, як вигадав програму "Світ навиворіт"

Автор та ведучий програми “Світ навиворіт” Дмитро Комаров поділився з шанувальниками, як йому спало на думку вигадати проєкт про подорожі до місць, які зовсім не популярні серед туристів.

Дмитро поділився, що придбати білет в один кінець і поїхати до невідомої країни і зануритися у її культуру – було стилем життя для ведучого.

“Приблизно 12 років тому полетів до Південно-Східної Азії, один, на невизначений термін. На той момент це був мій стиль життя – їхати кудись, бажано з квитком в один кінець, і занурюватися в життя нової країни, без конкретних маршрутів і чітких планів, коригуючи їх по ходу поїздки. У мегатуристичному Таїланді мене цікавила зворотна сторона. І я одразу ж обрав для себе північ країни, в районі кордону з Бірмою і Лаосом. Орендував старенький, з двома дверима, праворульний джипик Suzuki. І два тижні їздив уздовж кордону з М’янмою путівцями, забираючись в ті місця, яких, як правило, немає в путівниках”, – почав розповідь Комаров.

Ведучий поділився, що тоді, ще не маючи смартфона, він за допомогою паперових карт, вибудовував свій маршрут, малюючи його від руки на листі А4.

“Мене цікавили поселення чау кхау, або людей гір. Саме в цій поїздці, коли під час тропічної зливи був обвал дороги, я кинув свій джипчік і разом з народом пішов далі пішки. Річку ми переходили вбрід. У той самий момент я подумав – як же здорово і круто навколо, які фантастичні речі я бачу, і як хочеться поділитися цими емоціями з усіма. Тоді вперше з’явилася ідея спробувати зняти телепрограму. Експериментально”, – зізнався Дмитро.

Разом з тим телемандрівник поділився архівними світлинами, зробленими 12 років тому, на яких 25-річний Дмитро постає з довгим волоссям.

“Через карантин я не стригся вже майже два місяці і скоро зачіска стане такою ж, як на цих фото. Взагалі прикольно, що за минулі 12 років я взагалі не змінився”, – додав ведучий.

Нагадаємо, раніше Дмитро Комаров зізнався, про що думає, коли переглядає перші випуски “Світу навиворіт”. Ведучий зізнався, що ставиться до себе дуже самокритично.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *