Дмитро Комаров показав себе 24-річного під час першої подорожі до Індії

Автор та ведучий програми “Світ навиворіт” Дмитро Комаров продовжує серію творчих зустрічей на своєму YouTube-каналі.

У новому відео Дмитро згадав свою найбільш незабутню подорож, яка сталася ще до програми “Світ навиворіт”, в розпал кризи 2008-2009 років.

Тоді ще кореспондент газети, 24-річний Комаров планував зустріти Новий рік в Індії, але випадково опинився в ОАЕ. Далі все пішло не за планом. У цій подорожі на Дмитра чекали не лише захопливі пригоди, а й цікаві попутники, які проїхали з ним частину маршруту, і з якими пов’язані неймовірні історії і спогади.

“У тебе була зарплата 10 тисяч доларів, тепер у тебе 1500, згоден?”, – розповідає внутрішню інформацію про роботу у великій корпорації мій випадковий попутник і новий друг Льоня. Ми сидимо на піску, на березі індійського океану, в перші дні 2009 року. У самий розпал кризи. І я, і Льоня виявилися в цьому місці абсолютно випадково. Так буває. Через затримку рейсу склалася дуже різношерста компанія: 24-річний кореспондент з газети (я), генеральний директор величезної компанії і дівчина-мандрівниця, яка їхала “перезимувати в Гоа”. Я планував зустріти Новий рік в індійському Ахмадабаді, куди у мене був квиток. Але випадково опинився під бій курантів в Дубаї. А в Ахмадабад потрапив лише за три місяці. Життя – найкрутіший сценарист”, – пригадав Дмитро Комаров.

Тоді за три місяці Дмитро Комаров подолав 20 тисяч км Індією і отримав диплом Книги Рекордів України за цю подорож. Попрощавшись з попутниками, він проїхав всю країну наодинці: від найпівденнішої точки країни, Каньякумарі, до закритого штату Кашмір і резиденції Далай Лами, якого Комаров теж бачив і ходив на його лекції.

Була подорож на мотоциклі та багато інших пригод, які згодом надихнули Комарова на знімання індійського сезону майбутнього проєкту “Світ навиворіт”.

 Нагадаємо, днями Дмитро Комаров пригадав, як зупинив пасажирський літак посеред злітно-посадкової смуги. Ведучий поділився курйозним моментом зі знімань програми “Світ навиворіт”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *